poniedziałek, 28 listopada 2016

Witam Cię na moim blogu!

Na wstępie pragnę podziękować Ci za poświęcony czas. Jest to mój pierwszy blog dlatego na początku może nie być zbyt profesjonalnie. Do założenia tego bloga, głównym powodem jest chęć uświadomienia ludzi o problemie złego traktowania zwierząt w XXI wieku. Nie będę nikogo namawiać na przejście na weganizm czy wegetarianizm. Ponieważ zdaję sobie sprawę ,że są osoby które rzeczywiście kochają jedzenia mięsa, sama znam takie osoby. Raczej chciałabym wyczulić ludzi na krzywdę i chęć niesienia pomocy zwierzętom. Głównie będę pisać o petycjach, nowych akcjach organizowanych przez różne organizacje, protestach, przepisach kulinarnych, kosmetykach ekologicznych itp. Mam nadzieję ,że dacie mi szanse i mój blog Wam się spodoba. Myślę ,że warto być świadomym i wrażliwym człowiekiem na krzywdę zwierząt. Jednak osoba nic nie zmieni ale w grupie możemy wiele zmienić :) 

7 komentarzy:

 1. Super pomysł :)
  Fajnie by było jakbyś wrzuciła jakieś wegańskie przepisy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą, znalazłam również wegański sklep ze słodyczami w swoim mieście także będę również pisać recenzje tych produktów :D Dziękuję za komentarz!

   Usuń
 2. Z chęcią będę odwiedzać twojego bloga, poruszasz na nim bardzo ważny temat, który popieram, sama jestem bardzo wyczulona na krzywdę i złe zachowania wobec zwierząt, trzymam kciuki za powodzenie twojego bloga. Pozdrawiam ;)
  Przy okazji również zapraszam do siebie jakbyś miała ochotę zajrzeć https://czekoladowybraz.blogspot.com/
  Jeśli bardziej rozkręcisz swojego bloga i poruszysz na nim więcej tego typu tematów to z chęcią, jeżeli oczywiście pozwolisz wspomnę o nim na swoim blogu :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie się zaczyna zobaczymy jak Ci dalej będzie szło. Mam nadzieję że blog rzeczywiście będzie dojrzały nie będzie przejawiał się fanatyzm. Życzę powodzenia będę wpadał.

  OdpowiedzUsuń
 4. nigdy nie zostanę wegetarianinem, ale jestem wrażliwy na krzywdę zwierząt. miło, że poruszasz takie tematy i nie namawiasz do swoich poglądów. będę wpadał, pozdrawiam 😉

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdą obserwację oraz komentarz :)
© Agata | WS | Big Hero 6 Disney | X X.